Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Karambol na A4 / zdjęcia

Karambol na A4 / zdjęcia

MZ_001Sześć aut zderzyło się na autostradzie A4 między Brzeskiem a Bochnią. W wyniku karambolu, jeden pas ruchu w kierunku Krakowa był zablokowany przez uszkodzone pojazdy przez ponad 3 godziny.

Do zdarzenia doszło około godziny 17:45  na 465,1 km autostrady A4 (powiat bocheński), pas w kierunku Krakowa. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że zderzyło się siedem samochodów osobowych. Pogotowie udzieliło pomocy pięciu osobom, jednak były to lekkie otarcia oraz stłuczenia. Żadna osoba nie wymagała hospitalizacji. Przez blisko trzy godziny na odcinku autostrady A4 Brzesko – Bochnia w kierunku Krakowa tworzyły się gigantyczne korki, mimo że policja kierowała ruchem. Pas został odblokowany po godzinie 20.

Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy przedmedycznej poszkodowanym, neutralizacji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz uprzątnięciu jezdni. W akcji brało udział 2 zastępy z JRG Bochnia, 3 zastępy z JRG Brzesko, JOT Szczepanów, Pogotowie Ratunkowe, Policja oraz zarządca autostrady.

Galeria zdjęć OSP Szczepanów <==

IB

Foto. PSP Brzesko