Nie przegap
Strona główna » Kultura » Kolejne wydawnictwo o gminie Borzęcin

Kolejne wydawnictwo o gminie Borzęcin

album„Gmina Borzęcin z lotu ptaka” pod takim tytułem Gminna Biblioteka Publiczna w Borzęcinie przygotowuje kolejną publikację, która ukaże się jeszcze w tym roku. Promocja albumu „Gmina Borzęcin z lotu ptaka” odbędzie się 27 października w Domu Ludowym w Borzęcinie. Zawarte w nim będą zdjęcia, które przedstawiają z całkiem innej perspektywy Borzęcin i miejscowości należące do naszej gminy.

Uchwycone w locie – z góry,  malownicze krajobrazy, zabytki, instytucje, budynki użyteczności publicznej oraz przepiękną, niezwykle urokliwą codzienność, której nie zauważamy będąc w ciągłym „biegu”. W czasach, gdy Gmina Borzęcina tak szybko się rozwija, zachodzą duże zmiany, album „Gmina Borzęcin z lotu ptaka” jest bardzo ważną pozycją dokumentującą Gminę Borzęcin – dzisiaj.

Książka wydana zostanie przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Borzęcinie w ramach projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej – Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

ug

1 komentarz

  1. Czekam na promocję.

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast