Nie przegap
Strona główna » Kultura » Koncert: „Jan Paweł II – X słów”

Koncert: „Jan Paweł II – X słów”

plakat2Z okazji zbliżającej się drugiej rocznicy beatyfikacji Papieża Polaka, 28 kwietnia br. o godz. 18.00. będziemy mogli posłuchać kolejnego koncertu Ziarenek Nadziei – tym razem poświęconego pamięci Błogosławionego Ojca Świętego – Jana Pawła II.

Ziarenka Nadziei to schola dziecięca, działająca przy parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku już od wielu lat, a obecnie tworzona przez ponad 80 dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

Podczas koncertu Ziarenka wykonają kilkanaście piosenek opowiadających o życiu Jana Pawła II, które przeplatane będą rozważaniami Ojca Świętego wypowiedzianymi do Polaków podczas jednej z pielgrzymek do Ojczyzny.

Organizatorami koncertu jest parafia Miłosierdzia Bożego oraz Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku. Cena biletu to 10zł. Dochód przeznaczony zostanie na letnie rekolekcyjne warsztaty muzyczne , które w tym roku dzieci spędzą w okolicach Zakopanego.

Doceńmy zaangażowanie i wysiłek młodych artystów, włożony w częste próby i przygotowanie całego koncertu i razem z nimi chciejmy wsłuchać się w to, co przed laty mówił do nas nasz ukochany Rodak- Jan Paweł II.

IB