Nie przegap
Strona główna » Kultura » Koncert Noworoczny w Porąbce Uszewskiej

Koncert Noworoczny w Porąbce Uszewskiej

Koncert Muzyki Filmowej w wykonaniu uczniów i nauczycieli Szkoły Muzycznej w Domosławicach i Porąbce Uszewskiej był prawdziwą gratką dla pasjonatów muzyki.

W wypełnionej po brzegi sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Porąbce Uszewskiej melomanom zaprezentowała się ponad setka artystów, która w perfekcyjny sposób wykonała utwory muzyki klasycznej oraz filmowej.  

Cieszę się, że co tydzień w naszej gminie odbywa się ciekawe wydarzenie kulturalne – przyznaje wójt Wiesław Kozłowski. – Jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności uczniów, którzy wspólnie z nauczycielami stworzyli fantastyczną atmosferę i prawdziwą ucztę dla ucha. To już kolejny na przestrzeni lat koncert w Porąbce Uszewskiej, tworzymy zatem piękna tradycję i mam nadzieję, że już na stałe ta impreza wpisze się w harmonogram wydarzeń kulturalnych w naszej gminie.

Koncert Noworoczny z muzyką filmową i klasyczną w Szkole Podstawowej w Porąbce Uszewskiej.

Opublikowany przez Informator Brzeski na 25 stycznia 2018

Ponad półtoragodzinny koncert obfitował w znane wszystkim utwory muzyki klasycznej oraz zasłyszane w kinach filmowe muzyczne tematy, które stały się prawdziwymi przebojami.

Natomiast po koncercie dla przybyłych melomanów czekał poczęstunek serwowany przez Koło Gospodyń Wiejskich z Porąbki Uszewskiej.

Honorowy patronat nad koncertem objął wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

Galeria zdjęć <<<

ug/IB

Fot. Darek Król

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast