Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Łoniowa z nowym placem zabaw

Łoniowa z nowym placem zabaw

W pobliżu publicznego przedszkola w Łoniowej powstał ogólnodostępny plac zabaw. Obiekt wyposażony został m.in. w huśtawkę, 4 szt. sprężynowców, karuzelę oraz 4 zestawy zabawowe składające się ze ślizgu, zjeżdżalni, balustrady, pomostu oraz tablicy do rysowania. Na placu zamontowano także ławki i kosze na śmieci. Realizacja projektu sprawiła, że najmłodsi mieszkańcy mogą się wzajemnie integrować poprzez korzystanie z placu zabaw w wolnym czasie. Plac zabaw jest ogólnodostępny, każdy rodzic i dziecko mogą z niego korzystać w dogodnej dla siebie porze.

– W kolejnej naszej miejscowości pojawiła się infrastruktura czasu wolnego. Cieszę się, że w ciągu ostatnich lat nadrobiliśmy zaległości w tej dziedzinie. Jestem przekonany, że podobnie jak w innych miejscowościach, również plac zabaw w Łoniowej będzie tętnił życiem – mówi wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski.  

Nowy plac zabaw to także możliwość organizacji wspólnych zajęć, czy turniejów sportowych. To także element tworzenia kompleksowej oferty spędzania czasu wolnego w gminie Dębno. Wartość zadania to 79 784,60  zł. 

Gmina Dębno na ten cel pozyskała dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w wysokości 49 846,00 zł.

Budowa placu zabaw w centrum wsi Łoniowa

Budowa placu zabaw w centrum wsi Łoniowa

Opublikowany przez Informator Brzeski Sobota, 22 grudnia 2018

ug

Fot. Maciej Mazur

MATERIAŁ SPONSOROWANY

Żywność w UE – Czesław Siekierski

Żywność w UE – Czesław Siekierski(materiał sponsorowany)

Opublikowany przez Informator Brzeski Wtorek, 18 grudnia 2018

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast