Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » MasterChef Junior – mali kucharze w Pałacu Goetzów

MasterChef Junior – mali kucharze w Pałacu Goetzów

Już w najbliższą niedzielę 15 kwietnia (niedziela) o godz. 20.00. w stacji TVN emisja programu kulinarnego „MasterChef Junior” (6 odcinek, 3 seria). Tym razem mali kucharze zagoszczą w Brzesku! 

Mali kucharze po raz pierwszy mogą wykazać się umiejętnościami poza studiem. W Pałacu Goetzów w Brzesku podadzą dworskie śniadania dla wymagających gości specjalnych. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie drużyny. Przygotowują ten najważniejszy posiłek dnia pod okiem Pawła Krasa. O tym, która grupa zwycięży, zadecydują pałacowi goście. Przegrani biorą udział w konkurencji eliminacyjnej. Muszą usmażyć steki. Ten, kto zrobi to najszybciej, zyska pierwszeństwo przy wyborze głównego składnika swojego kolejnego dania. Po wskazaniu ingrediencji przez wszystkie dzieciaki, rozpocznie się walka o pozostanie w kuchni MasterChefa.

MasterChef Junior to program kulinarny, którego celem jest wyłonienie talentów spośród amatorów kuchni w wieku od 8 do 13 lat. Kucharze-amatorzy walczą o tytuł Mistrza Kuchni Juniorów, nagrodę pieniężną w wysokości 15 tys. zł. Jury spośród tysięcy chętnych z całego kraju, wybiera finalistów (w 1. edycji było 14 uczestników, a pozostałych sezonach – 15 uczestników). Droga na szczyt nie będzie łatwa. Ania Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran przygotowali dla uczestników programu długą listę wyzwań. W każdym z odcinków na małych kucharzy czekają dwie konkurencje. Dania rybne, mięsne, zupy i przepyszne desery – to tylko niektóre z nich. Dobry szef kuchni musi także udowodnić, że potrafi gotować w duecie i w plenerze. Zobaczymy co zaserwuje nam dziecięca wyobraźnia!

To nie pierwsza wizyta ekipy realizującej program MasterChef w Brzesku. W 2014 roku również gościli w Brzesku. Zadanie jakie wtedy otrzymali uczestnicy „dorosłej” edycji MasterChef polegało na przygotowaniu śniadania dla osób z ośmiu pokojów: cztery pokoje „premium” i cztery pokoje „VIP-ów”.

VIDEO

Zwiastun 6. odcinka „MasterChef Junior” <==

MasterChef  Junior przedpremierowo <==

– grafika – wipkipedia.pl

IB / TVN