Nie przegap
Strona główna » Region » Matka podejrzana ws.zabójstwa zatrzymana

Matka podejrzana ws.zabójstwa zatrzymana

logo_radia_ddd3-n1Poszukiwana ws. zabójstwa dziecka matka została zatrzymana w Krakowie. Jak dowiedziało się Radio RDN Małopolska kobieta przed południem z Krakowa została przetransportowana do Tarnowa. Zatrzymana została na jednej z krakowskich ulic, gdy podeszła do przechodnia i poprosiła o telefon komórkowy.

Zadzwoniła z niego pod nr alarmowy 112,  zgłosiła gdzie jest i przyznała się do zranienia swojego syna. Policja w całym kraju  poszukiwała matkę od soboty, kiedy to kobieta zniknęła z domu, nie dając znaku życia, pozostawiając zranione dziecko. 34-letnia Anna W. jest  podejrzana w sprawie  usiłowania zabójstwa 7-miesięcznego chłopca. Prokuratura Rejonowa w Tarnowie prowadzi w tej sprawie śledztwo.  Jak już informowaliśmy, 21 września 7-miesięczy chłopiec z ranami ciętymi został znaleziony bez opieki przez swoją babcię w domu. Wiadomo tylko, że w tym czasie miała się nim opiekować poszukiwana matka. Jednak wciąż nie udało się trafić na jej ślad.  Śledztwo toczy się w sprawie usiłowania zabójstwa i spowodowania obrażeń ciała u malucha. Jak mówi Elżbieta Potoczek – Bara – rzecznik Prokuratury Okręgowej w Tarnowie – ucieczka matki chłopca świadczy na jej niekorzyść,  jednak są brane pod uwagę również inne scenariusze wydarzeń i wciąż nie wiadomo, co się naprawdę wydarzyło. 7-miesięczny chłopiec jest po poważnej operacji. Jak mówią lekarze, jego stan jest stabilny i życiu  nie zagraża już niebezpieczeństwo. Trwa jeszcze obserwacja, czy będzie w pełni sprawny ruchowo.

rdn

1 komentarz

  1. „Ws USILOWANIA zabojstwa….na szczescie dziecko zyje

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast