Nie przegap
Strona główna » Kultura » Melomaluchy w Brzesku!

Melomaluchy w Brzesku!

Centrum Sztuki Mościce oraz Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku zapraszają najmłodszych mieszkańców Miasta i Gminy Brzesko (w wieku od 6 do 12 lat – oczywiście wraz z rodzicami) w niedzielę 3 grudnia o godz. 18.00 na spotkanie z muzyką klasyczną w ramach projektu „Melomaluchy”. Mile spędzone popołudnie będzie z pewnością impulsem do dalszego odkrywania tej dziedziny sztuki zarówno przez najmłodszych melomanów, jak i ich rodziców. 

„Melomaluchy” to rodzinne spotkanie z muzyką klasyczną. Będzie słuchanie, wspólne granie i zabawa. Dowiemy się skąd bierze się muzyka, jak się ją robi, co w niej słychać i jak słuchać aby była fajna.

Rodzice będą poproszeni o zadbanie o odpowiedni strój adekwatny dla publiczności koncertowej.

Do projektu „Melomaluchy” organizator – Centrum Sztuki Mościce – zaangażował profesjonalnych muzyków, absolwentów Akademii Muzycznych, na co dzień prowadzących aktywną działalność koncertową.  Dla zgromadzonej publiczności zagrają muzycy  z zespołu Arso Ensemble. Koncert i zabawy muzyczne poprowadzi Anna Podkościelny-Cyz – doświadczony pedagog, muzyk, miłośniczka dzieci i wiolonczeli.

Projekt został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz budżetu Województwa Małopolskiego.

Koncert odbędzie się w sali audytoryjnej w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym – 3 grudnia (niedziela) o godz. 18.00. Obowiązuje strój wizytowy (zarówno małych jak i dużych melomanów).

Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!

CSM / IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast