Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Mikołajkowe spotkanie w przedszkolu Strzelcach Wielkich

Mikołajkowe spotkanie w przedszkolu Strzelcach Wielkich

Wtorkowe popołudnie, 12 grudnia w przedszkolu w Strzelcach Wielkich minęło pod znakiem świątecznego nastroju i szczerych uśmiechów. Rada Rodziców przygotowała dla najmłodszych świąteczne spotkanie z Mikołajem.

Zgromadzonych gości powitała Pani Ewa Król – opiekun przedszkola w Strzelcach Wielkich. Tuż po godz. 15:00 rozpoczął się spektakl przygotowany przez teatrzyk Kalejdoskop z Krakowa opowiadający o Świętym Mikołaju i jego zapracowanym Elfie. Oprócz uśmiechów i emocji była to opowieść niosąca ważne przesłanie: ,,Każdy ma w swoim sercu odrobinkę dobra i życzliwości, każdy ma swoje marzenia, które sprawiają, że jego życie nabiera sensu. Nigdy nie należy się poddawać bowiem pomoc może nadejść z najmniej spodziewanej strony”.

Po zakończonym spektaklu Mikołaj rozmawiał z maluchami i rozdawał prezenty. Święty wręczył łakocie również pracownikom przedszkola, którym rodzice chcieli podziękować za codzienną pracę i opiekę nad maluchami.

To cudownie móc organizować takie wydarzenia. Wiem, jak to jest patrzeć na zadowolonego maluszka. Łezka w oku zakręciła się nie raz – mówi przewodnicząca Rady rodziców, Pani Beata Drabik.

Finałem Mikołajowego spotkania były zabawy z animatorem.

IB

 

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast