Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Mobilne Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich „Kolping” w Dębnie

Mobilne Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich „Kolping” w Dębnie

kolpingZapraszamy chętne osoby do skorzystania z oferty Mobilnego Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich „Kolping” w Dębnie.

Centrum udziela bezpłatnej pomocy prawnej każdej osobie, która będąc w ciężkiej sytuacji życiowej, nie jest w stanie samodzielnie rozwiązać swoich problemów w zakresie prawnym, a sytuacja materialna nie pozwala na skorzystanie z odpłatnej pomocy.

Bezpłatne porady prawne i obywatelskie udzielane są z zakresu: prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, karnego i prawa pracy. Porady dotyczą także tematyki ubezpieczeń społecznych, zasiłków, spraw mieszkaniowych, zadłużeń, niepełnosprawności i wielu innych. W ramach porad prawnik może pomóc przygotować pismo lub wypełnić formularz.

Udzielane porady są bezpłatne!

Mobilne Centrum Porad „Kolping”

Urząd Gminy Dębno

27.10.2014 (poniedziałek), godz. 13.00 – 18.00

Szczegółowe informacje i zapisy:  tel. 606 646 972

Działanie podejmowane są w ramach Projektu „Z pożytkiem dla Obywatela. Tworzenie warunków rozwoju bezpłatnego poradnictwa prawnego i obywatelskiego” współfinansowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

 

 

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast