Nie przegap
Strona główna » Region » Nabór do III edycji warsztatów wokalnych Sing & Record

Nabór do III edycji warsztatów wokalnych Sing & Record

plakat_3_edPo sukcesie dwóch edycji warsztatów wokalnych Sławka Ramiana jesienią ruszają kolejne. Poprzednie edycje cieszyły się sporym zainteresowaniem uczestników, a koncerty finałowowe z udziałem uczestników i profesjonalnych muzyków zgromadziły komplet publiczności.

Nabór uczestników do III edycji warsztatów wokalnych Sing & Record odbędzie się w siedzibie Tarnowskiego Centrum Kultury (Rynek 5) 11 października 2014 r. o godzinie 18:00.

Współorganizatorem wydarzenia jest Tarnowskie Centrum Kultury. Za stronę muzyczną projektu odpowiedzialny jest Grzegorz Gawlik – autor muzyki do spektakli teatralnych (m.in. „Discoperon”, „Mały Książę”, „Najwyższy Czas”), który razem ze Sławkiem stworzy repertuar zespołu.

Sławek Ramian jest zawodowym muzykiem i wokalistą. Jako trener wokalny i co-producent współpracuje w międzynarodowym projekcie muzycznym „Łobuziaki”. Był laureatem „Szansy na Sukces”, uczestnikiem show „Bitwa na Głosy” i „The Voice of Poland”.

Kontakt z prowadzącym – Sławkiem Ramianem poprzez facebook’owy profil Sing & Record.

www.facebook.com/SingRecord

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast