Nie przegap
Strona główna » Kultura » Najbliższy weekend bogaty w muzyczne wydarzenia / 5-6 stycznia 2019 r.

Najbliższy weekend bogaty w muzyczne wydarzenia / 5-6 stycznia 2019 r.

Masz już plany na pierwszy weekend nowego roku? Jeżeli nie – to zapraszamy do lektury poniższego tekstu. Przed nami weekend wyjątkowo bogaty w wydarzenia kulturalne. Każdy z pewnością znajdzie coś ciekawego dla siebie.

 

Sobota – 5 stycznia

Uszew

5 stycznia 2019 r. o godz. 16:00 w kościele parafialnym w Uszwi odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Dziewczęcego Chóru Katedralnego „Puellae Orantes” z Tarnowa. 

Regionalne Centrum Kulturalno – Biblioteczne w Brzesku
5.01.2019. – godz. 17.00 (sobota) – Śnieżna pastorałka – spektakl bożonarodzeniowy w wykonaniu Grupy Teatralnej z Parafii Miłosierdzia Bożego.

Dębno
5 stycznia 2019 roku o godz. 19.00 odbędzie się Koncert Kolęd Orkiestry Młodzieżowej Crushed Sounds BigBand i solistów pod dyr. Dariusza Swoszowskiego  w kościele parafialnym pw. św. Małgorzaty w Dębnie.

Niedziela – 6 stycznia

Mokrzyska

Występ Orkiestry Dętej OKULICE wspólnie z chórem ze Szczepanowa – oprawa Mszy Świętej i Koncert Noworoczny – Kościół Parafialny w Mokrzyskach – 06.01.2019 r. godz. 10:30.

Orszak Trzech Króli – Brzesko

Rozpoczęcie Orszaku będzie o godz. 11.30 na Placu Kazimierza, później ulicami Uczestników Ruch Oporu, Żwirki i Wigury, Głowackiego, Rynek na którym będzie program artystyczny. Najciekawiej przygotowany strój będzie na zakończenie Orszaku oceniony i nagrodzony.

Brzesko

6 stycznia 2019 roku w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Brzesku – Słotwinie o godz. 16:30. odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Dziewczęcego Chóru Katedralnego „Puellae Orantes” z Tarnowa. 

Brzesko
6 stycznia 2019 roku o godz. 17.00 odbędzie się Koncert Kolęd Orkiestry Młodzieżowej Crushed Sounds BigBand i solistów pod dyr. Dariusza Swoszowskiego w kościele parafialnym pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła i św. Jakuba Apostoła w Brzesku.

Regionalne Centrum Kulturalno – Biblioteczne w Brzesku
6.01.2019. – godz. 17.00 (niedziela) – Śnieżna pastorałka –  spektakl bożonarodzeniowy w wykonaniu Grupy Teatralnej z Parafii Miłosierdzia Bożego.

IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast