Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Nastolatek z Uszwi znęcał się nad myszą! Nagranie udostępnił w sieci

Nastolatek z Uszwi znęcał się nad myszą! Nagranie udostępnił w sieci

W niedzielę 31 marca 2019 r. od kilkunastu godzin brzeskie grupy typu „spotted” rozgrzewa do czerwoności nagranie video na którym nastolatek zalewa wrzątkiem mysz uwięzioną w szklanym pojemniku. Całość transmitowana była za pomocą komunikatora internetowego i za jego pośrednictwem przesyłana do co najmniej dwóch nastolatek – tak przynajmniej wygląda to w materiale video. Dochodzenie jakie przeprowadzili  internauci pozwoliło szybko ustalić nazwisko sprawcy i miejscowość z której pochodzi.

– Film oraz dane tego chłopaka zostały już zgłoszone do odpowiednich instytucji zajmujących się ochroną zwierząt – twierdzą internauci.

Sprawa znęcania się nad zwierzętami powinna zostać zgłoszona przez osoby posiadające niezbędne informacje w pierwszej kolejności na Policję w Brzesku. Być może osoby zaangażowane w ochronę praw zwierząt zrobią to w najbliższy poniedziałek.

O ile bestialskie zachowanie sprawcy wymaga stanowczego i surowego ukarania, to niestety przy tej okazji pojawiły się dziesiątki komentarzy epatujących agresją i w wielu przypadkach wzywające wręcz do rękoczynów, samosądu i innych niedozwolonych prawem zachowań. Osoby które komentują w ten sposób powinny pamiętać, że mimo wszystko należy działać w granicach prawa, a tego typu komentarze nie wnoszą nic nowego do sprawy.

Ze względu na brutalność nagrania nie publikujemy go, ani nie udostępniamy.

IB