Strona główna » Kultura » Nokaut – Daria Reczek w kolejnym etapie The Voice of Poland / zdjęcia

Nokaut – Daria Reczek w kolejnym etapie The Voice of Poland / zdjęcia

Daria Reczek w 10 edycji The Voive Of Poland

Daria Reczek w 10 edycji The Voive Of Poland

Sobotni występ Darii Reczek był ostatnim przed kolejnym etapem muzycznego show. Podczas niezwykle emocjonującego „Nokautu” trenerzy wybrali szesnastkę finalistów, którzy wystąpią w odcinkach „na żywo”- wśród nich znalazła się utalentowana mieszkania Szczepanowa.

W sobotnim odcinku 10 edycji The Voice of Poland na scenie wystąpiło 28 uczestników. Do odcinków na żywo przeszło jednak tylko 16 – po czterech z każdej drużyny.

Daria Reczek wykonała utwór „Young and Beautiful” który w oryginale zaśpiewała Lana Del Rey. Z drużyny Michała Szpaka na scenie wystąpili również: Filip Czyżykowski, Jakub Dąbrowski, Violet Oliferuk, Magdalena Ollar, Marzena Ryt oraz Piotr Szewczyk. Ostatecznie podczas Nokautu wybrał: Piotra Szewczyka, Darię Reczek, Jakuba Dąbrowskiego i Magdalenę Ollar. 

Ubiegło tygodniowy występ Alicji Szemplińskiej i Darii Reczek z grupy Tomsona i Barona okazał się najbardziej spektakularny podczas 10 edycji Voice of Poland. Swoje umiejętności zaprezentowały śpiewając megahit „1+1”, z repertuaru Beyonce. Trenerzy zdecydowali, że to Alicja Szemplińska zaśpiewała lepiej. Pomimo że Daria ostatecznie przegrała Bitwę z Alicją, dzięki „kradzieży” Michała Szpaka pozostała w programie.

Za tydzień 9 listopada widzowie TVP2 zobaczą Darię podczas pierwszego odcinka na żywo.

10 edycja The Voive Of Poland

Jubileuszowa edycja muzycznego show TVP2 okazała się rekordowa pod względem zgłoszeń. Na precastingach pojawiło się ponad 2000 osób! Spośród nich wyłoniono prawie 100 osób, które zaprezentują swój wokalny talent podczas pierwszego etapu programu – Przesłuchań w Ciemno. W kolejnej odsłonie muzycznego talent show jurorami są: Michał Szpak, Tomson i Baron oraz debiutujący w tej roli Kamil Bednarek i Margaret.

Na scenie TVP2 w programie The Voice of Poland swoją karierę muzyczną rozpoczynali m.in.: Sarsa, Natalia Nykiel, Mateusz Ziółko, Marta Gałuszewska, Antek Smykiewicz, Rafał Brzozowski, Marcin Sójka oraz Michał Szczygieł.

Program The Voice of Poland możecie oglądać również w internecie po emisji odcinków w telewizji, muzyczne show jest dostępne na platformie vod.tvp.pl.


foto: fb@The Voice of Poland TVP
IB

VIDEO

ZDJĘCIA