Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Nowe władze w LGD

Nowe władze w LGD

Logo_Kwartet_na_Przedgorzu(2)29 października podczas Walnego Zebrania członkowie LGD „Kwartet na Przedgórzu” wybrali nowe władze stowarzyszenia.

Na wstępie spotkania Prezes Piotr Kania w skrócie zdał relacje działalności Stowarzyszenia i podziękował wszystkim za dobrą współpracę. Następnie rozpoczęła się robocza część zebrania, podczas którego wybrano nowe władze. Po głosowaniu okazało się, że nowy zarząd jest w składzie osobowym dokładną kopią starego. Prezesem Zarządu ponownie został wybrany Piotr Kania, który na 88 oddanych głosów otrzymał 87 ZA i jeden wstrzymujący się. W trakcie zebrania wybrano również radę programową stowarzyszenia oraz komisję rewizyjną.

Stowarzyszenie „Kwartet na Przedgórzu” jest Lokalną Grupą Działania (LGD) odpowiedzialną za realizację Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR). Lokalna Grupa Działania (LGD) jest partnerstwem publiczno-prywatnym i jest oddolną inicjatywą mieszkańców chcących aktywnie działać na rzecz lokalnej społeczności. LGD dba o rozwój własnego regionu, promuje go, wykorzystuje lokalne zasoby.

TP

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast