Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Nowy sztandar dla Komendy Powiatowej Policji w Brzesku

Nowy sztandar dla Komendy Powiatowej Policji w Brzesku

Poczet flagowy w trakcie uroczystości

Poczet flagowy w trakcie uroczystości

Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku mł. insp. Bogusław Chmielarz serdecznie zaprasza mieszkańców Powiat Brzeskiego na uroczystość wręczenia sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku, która odbędzie się 6 września 2019 roku o godz. 13.00 na placu Kazimierza Wielkiego w Brzesku. Uroczystość będzie poprzedzona mszą świętą w intencji środowiska policyjnego w kościele pod wezwaniem św. Jakuba w Brzesku o godz. 12.00. 

Samorządowcy ziemi brzeskiej w uznaniu działań podejmowanych przez funkcjonariuszy oraz pracowników Policji na rzecz zwiększenia ładu i bezpieczeństwa publicznego podjęli inicjatywę ufundowania sztandaru dla Komendy Powiatowej Policji w Brzesku.

Uroczystości związane z wręczeniem sztandaru odbędą się 6 września 2019 r. o godz. 13.00 na placu Kazimierza Wielkiego w Brzesku z udziałem przedstawicieli władz państwowych i samorządowych.

Uroczystość poprzedzi msza święta w intencji środowiska policyjnego w kościele Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła i św. Jakuba Apostoła w Brzesku, która odbędzie się o godz. 12.00.

Nadanie sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku będzie wyrazem społecznego uznania za rzetelną i ofiarną służbę funkcjonariuszy Policji na rzecz ochrony życia, zdrowia i mienia mieszkańców powiatu brzeskiego. Będzie również symbolem oddania i poświęcenia – wartości, które każdego dnia przyświecają policjantom strzegącym bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

Jest to szczególna chwila dla brzeskiej Policji, stąd policjanci i pracownicy cywilni na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Brzesku pragną zaprosić na uroczystość wręczenia sztandaru wszystkich mieszkańców powiatu brzeskiego.

asp. sztab. Ewelina Buda

oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzesku