Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku będzie pełnił podinsp. Bogusław Chmielarz

Obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku będzie pełnił podinsp. Bogusław Chmielarz

W Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której Komendant Powiatowy Policji w Brzesku insp. Mirosław Moryl powitał swojego nowego zastępcę podinsp. Bogusława Chmielarza.

15 stycznia w brzeskiej jednostce odbyła się uroczystość wprowadzenia I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku. Obowiązki na tym stanowisku zgodnie z rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie od dziś pełni podinsp. Bogusław Chmielarz. W uroczystym powitaniu nowego zastępcy udział wzięła kadra kierownicza oraz pracownicy cywilni brzeskiej komendy. W ceremonii udział wzięli także Komendant Miejski Policji w Tarnowie mł.insp. Mariusz Dymura i Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej nadkom. Mirosław Strach, którzy złożyli gratulacje podinsp. Bogusławowi Chmielarzowi.

Podinsp. Bogusław Chmielarz będzie nadzorował i koordynował pracę pionu kryminalnego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu zawodowych sukcesów!

KPP Brzesko

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast