Nie przegap
Strona główna » Region » Odznaczenia za promowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym

Odznaczenia za promowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym

Polski Związek Motorowy przyznał wójtowi gminy Drwinia Janowi Pająkowi i dyrektor ZSP w Mikluszowicach Angelice Świerblewskiej odznaczenia za zaangażowanie w budowanie postaw bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W celu nagradzania szczególnych zasług w dziedzinach stanowiących cel działalności Polskiego związku Motorowego ustanowiono Odznakę Honorową trzech stopni:Brązową, Srebrną, Złotą Odznaka jest nadawana nie tylko działaczom i członkom PZM ale także osobom fizycznym nie będącym członkami klubów, za szczególne zasługi dla rozwoju i popularyzowania celów działalności Polskiego Związku Motorowego.

Odznaczenia dla osób zasłużonych na rzecz promowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym zostały wręczone przez Prezesa małopolskiego oddziału PZM – Marka Rutkowskiego podczas eliminacji wojewódzkich Turnieju BRD w Mikluszowicach.

Złotą Odznakę otrzymał Zbigniew Kogut;

Srebrną – Joanna Biel-Radwańska, Krzysztof Dymura, Jan Gębala, Adam Kozłowski, Jan Pająk, Wiesław Rokowski, Stanisław Skałka, Jan Stankiewicz, Władysław Szydłowski, Angelika Świerblewska i Małgorzata Widełka;

Brązową – Grzegorz Mliczek, Piotr Kutrzeba i Janusz Nowobilski.

ug

Fot. Maciej Mazur