Nie przegap
Strona główna » Sport » Okocimski Brzesko pożegnał pięciu, by wziąć dwóch. Wystarczy pieniędzy?

Okocimski Brzesko pożegnał pięciu, by wziąć dwóch. Wystarczy pieniędzy?

okocimskiOkocimski Brzesko rozwiązał umowy z pięcioma zawodnikami i w ich miejsce zamierza wziąć dwóch bardziej doświadczonych. Beniaminek I ligi negocjuje z Piotrem Komanem i Danielem Chyłą.

Zimą Okocimski pożegnał Michała Oświęcimkę, Mateusza Pawłowicza, Marcina Szałęgę, Roberta Trznadla i Łukasza Zaniewskiego. Z naszych informacji wynika, że wypłaty tych zawodników brzeszczanie zamierzają przeznaczyć na pensję dla dwóch doświadczonych zawodników.

Okocimski negocjuje z Piotrem Komanem i Danielem Chyłą. – Interesuje nas tylko utrzymanie, więc myślimy o wzmocnieniach. Z tymi zawodnikami będę rozmawiał i jeśli dogadamy się co do finansów, podpiszemy kontrakty – mówi Czesław Kwaśniak, prezes Okocimskiego na oficjalnej stronie klubu.

Trener Krzysztof Łętocha: – Takich zawodników potrzebujemy. Są doświadczeni i mają dobre warunki fizyczne, którymi do tej pory nie straszyliśmy.

28-letni Koman jest pomocnikiem i ostatnio grał w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Jesienią wystąpił tylko dwa razy, a łącznie ma dziewięć meczów w ekstraklasie. W drugiej linii występuje też 25-letni Chyła. Ostatnio grał we Flocie Świnoujście (zaliczył 13 występów).

za sport.pl