Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Okradał swojego pracodawcę

Okradał swojego pracodawcę

Brzescy policjanci zatrzymali 31-letniego pracownika jednej z firm budowlanych mieszczącej się na terenie powiatu brzeskiego.  Mężczyzna bez skrupułów okradał swojego szefa wynosząc z miejsca pracy elektronarzędzia. Nieuczciwy pracownik usłyszał zarzuty kradzieży.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego brzeskiej jednostki wyjaśnili okoliczności kradzieży elektronarzędzi w jednej z firm budowlanych na terenie powiatu brzeskiego. Zebrane przez funkcjonariuszy informacje doprowadziły ich do zatrudnionego w tej firmie pracownika. Mężczyzna przez ostatnie trzy miesiące kończąc pracę wykradał z samochodu służbowego różnego rodzaju elektronarzędzia. Ich wartość pokrzywdzony oszacował na kwotę około 5 tysięcy złotych. Skradziony towar trafiał do lombardu. Policjanci odzyskali część elektronarzędzi, które trafiły już w ręce prawowitego właściciela. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Brzesko

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast