Nie przegap
Strona główna » Sport » OSP Wola Dębińska najlepsza!

OSP Wola Dębińska najlepsza!

Zwycięstwem druhów OSP Wola Dębińska zakończył się Turniej Piłki Nożnej OSP  o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego. W rozegranym na początku maja turnieju na obiekcie LKS „Jastrząb” Łoniowa, na drugim miejscu uplasowali się piłkarze-strażacy z OSP Niedźwiedza. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęli strażacy z Jastwi.

Drużyny reprezentujące poszczególne jednostki OSP składały się tylko i wyłącznie z czynnych strażaków.

Mecze rozgrywane były na ¼ boiska, a drużyny liczyły po 6 zawodników. Ilość przeprowadzanych zmian w trakcie gry była nieograniczona. W meczu o trzecie miejsce strażacy z Jastwi pokonali 3:0 kolegów z Jaworska. Natomiast w wielkim finale, o końcowym triumfie, zadecydowała jedna bramka tj. z OSP Wola Dębińska, którzy pokonali zawodników OSP Niedźwiedza.

 – Gratuluję zwycięzcom, ale dziękuję wszystkim strażakom za udział w Turnieju i wspólne stworzenie bardzo dobrego sportowego spotkania. Rywalizacja była zacięta, ale też toczona w duchu fair play – podkreśla wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

 Organizatorem piłkarskich zmagań byli: OSP Niedźwiedza wraz z Urzędem Gminy Dębno. 

Galeria zdjęć <<<

ug

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast