Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Pijana matka i babcia opiekowały się 3-miesięcznym dzieckiem

Pijana matka i babcia opiekowały się 3-miesięcznym dzieckiem

Zemanta Related Posts ThumbnailNiecałe 2,5 promila alkoholu w organizmie miała 27-letnia kobieta, która opiekowała się swoim 3-miesięcznym synkiem. Niemowlę trafiło do szpitala. Teraz o losie chłopca zadecyduje Sąd Rodzinny.

W sobotę 5 października dyżurny brzeskiej komendy otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwej matce opiekującej się swoim dzieckiem. Kiedy funkcjonariusze weszli do jednego z domów na terenie gminy Dębno zastali w nim 48-letnią kobietę i jej 3-miesięcznego wnuka. Mundurowi od kobiety wyczuli wyraźną woń alkoholu. Badanie wykazało, że miała promil alkoholu w organizmie. Sama matka chłopca, która zostawiła go na chwilę pod opieką babci, miała prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze natychmiast wezwali karetkę pogotowia, która zabrała chłopca do szpitala. Teraz policjanci sprawdzają, czy kobiety swoich zachowaniem mogły narazić niemowlę na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności. Materiały dotyczące interwencji trafiły również do Sądu Rodzinnego, który zadecyduje o losie maluszka.


KPP Brzesko / IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast