Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Piknik „Żyj Zdrowo – Sportowo”. Zainaugurowano IX Dni Gminy Borzęcin

Piknik „Żyj Zdrowo – Sportowo”. Zainaugurowano IX Dni Gminy Borzęcin

W czwartek, 16 sierpnia br. Piknikiem „Żyj Zdrowo – Sportowo”, który odbył się na obiekcie Sokoła w Borzęcinie – Borku zainaugurowano IX Dni Gminy Borzęcin. Piknik był nie tylko okazją do sprawdzenia piłkarskich umiejętności drużyn, które zmierzyły się w turnieju trampkarzy, ale również do rozmowy o arkanach uprawiania sportu i zdrowym trybie życia z gośćmi specjalnymi Pikniku: Wojciechem Wojdakiem – wicemistrzem świata i brązowym medalistą Mistrzostw Świata na krótkim basenie w pływaniu oraz Mateuszem Staśko – fizjoterapeutą.

W turnieju rozegrano trzy mecze:

    Sokół Borzęcin – Sokole Orliki 4:3,

    Rylovia Rylowa – Sokole Orliki 2:0,

    Sokół Borzęcin – Rylovia Rylowa 1:0.

Zwycięzcą rozgrywanego w ramach IX Dni Gminy Borzęcin Turnieju Piłki Nożnej Trampkarzy został Sokół Borzęcin, na drugim miejscu uplasowała się Rylovia Rylowa, a na trzecim Sokole Orliki. Najlepszy zawodnikiem Turnieju wybrano Huberta Pukala, a najlepszym bramkarzem Norberta Kubalę.

Przypomnijmy, że tegoroczne Dni Gminy Borzęcin trwają 11 dni. Przez cały czas w programie mnóstwo atrakcji dla każdego. Zwieńczeniem obchodów jest przypadające na 26 sierpnia XIV Borzęckie Święto Grzyba.

ug

Fot. Maciej Mazur

Fot. Maciej Mazur

Opublikowany przez Informator Brzeski Czwartek, 16 sierpnia 2018

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast