Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Plebiscyt „MAŁOPOLSKA. Widać zmiany” przedłużony do 7 października

Plebiscyt „MAŁOPOLSKA. Widać zmiany” przedłużony do 7 października

Budowa Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w BrzeskuZ czego jesteśmy dumni? Co jest dla nas ważniejsze: inwestycje w edukację, zdrowie czy transport? Podziel się z nami swoją opinią i głosuj na najlepszą inicjatywę lokalną zrealizowaną z Funduszy Europejskich w Twoim powiecie. Dla autorów najciekawszych uzasadnień organizator konkursu, Województwo Małopolskie, przygotował nagrody – czytniki e-booków.

Wyjątkową, pamiątkową statuetkę otrzymają autorzy projektów, które zdobyły najwięcej głosów w poszczególnych powiatach. Na stronie internetowej www.malopolskawidaczmiany.pl zamieszczono opisy 228 projektów. Do udziału w Plebiscycie nominowano po co najmniej 10 inicjatyw z każdego powiatu.

Każdy z tych projektów jest w inny sposób ważny dla lokalnej społeczności. Każdy to zmiany w innej sferze życia. Każdy jest odpowiedzią na inne – lokalne i specyficzne potrzeby mieszkańców.

Sprawdź, które inwestycje z Twojego powiatu biorą udział w Plebiscycie i wybierz tą, która najbardziej zmieniła Twoją okolicę. Głosuj na: www.malopolskawidaczmiany.pl

W powiecie brzeskim nominowani są:

stopka_ok

1 komentarz

  1. wszystkie inwestycje są robione po znajomości 😉
    burmistrz z Jadownik to i wsie typu Jasień (3000 mieszkańców) nie mają boiska sportowego podczas gdy w innych są po 2 🙂 o kant.. d..y rozbic te wasze „zmiany”