Nie przegap
Strona główna » Region » Płonące laski 4 na tarnowskim rynku

Płonące laski 4 na tarnowskim rynku

talia2W niedzielę 28 września dobiega końca XVIII Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia. Jednak zanim na scenie CSM publiczność zobaczy „Operetkę” z Teatru IMKA, zaplanowano jeszcze jedno wydarzenie towarzyszące.

W sobotę 27 września o godz. 20.30 na Tarnowskim Rynku Teatr Akt z Warszawy wystawi w plenerze spektakl „Płonące laski 4”

– To wyjście do szerszej publiczności – spektakl będzie bowiem wystawiany w plenerze, a wstęp na niego wolny – mówi Karolina Białas z Biura Promocji i Organizacji Widowni.

Spektakl w zabawny i przewrotny sposób opowiada o odnajdywaniu radości życia w prozaicznych zdarzeniach dnia codziennego. To lekka, sentymentalna opowieść, na którą składają się humorystyczne sceny i efektowne popisy. To przykład klasycznej sztuki ulicy, wartkiej akcji, bogatej w grę ognia, świateł i muzyki. Animację ognia, ekspresyjny taniec, barwne i dynamiczne obrazy przeplatają sceny ukazujące odrobinę nostalgii, która pojawia się wraz z każdą dobrze przeżytą chwilą.

Lekki, nieco sentymentalny obraz dla każdego widza. Podobnie, jak w większości przedstawień aktorzy Teatru Akt posługują się uniwersalnym językiem ciała, gestów i mimiki.

Serdecznie zapraszamy!

Partnerem Głównym Festiwalu jest TAURON Polska Energia, Partnerem Grupa Azoty, Sponsorem nagród indywidualnych Tikkurila.

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast