Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Podinsp. Bogusław Chmielarz objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku

Podinsp. Bogusław Chmielarz objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku

W siedzibie brzeskiej policji odbyło się uroczyste objęcie stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku. Akt powołania podinsp. Bogusławowi Chmielarzowi wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinsp. dr Krzysztof Pobuta.  

Z dniem dzisiejszym (23.05) podinsp. Bogusław Chmielarz został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku. Uroczystego wprowadzenia dokonał Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinsp. dr Krzysztof Pobuta. W uroczystości wzięła udział kadra kierownicza brzeskiej jednostki, przedstawiciele władz samorządowych i instytucji współpracujących z Policją oraz Komendanci sąsiednich jednostek. Zaproszeni goście oraz kadra brzeskiej jednostki złożyła podinsp. Bogusławowi Chmielarzowi gratulacje i życzenia sukcesów w zarządzaniu brzeską jednostką. Komendant brzeskiej jednostki podkreślił, że bezpieczeństwo mieszkańców powiatu brzeskiego jest dla niego priorytetem i dołoży wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom społecznym. Jednocześnie zaznaczył, że liczy na dobrą współpracę z władzami powiatowymi i samorządowymi oraz instytucjami współpracującymi. 

Podinsp. Bogusław Chmielarz w policyjne szeregi wstąpił 24 lata temu. Od samego początku związany jest z brzeską jednostką. Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywał na różnych stanowiskach w pionie kryminalnym. Przed objęciem obowiązków podinsp. Bogusław Chmielarz pełnił funkcję I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, a następnie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku. Z dniem 23 maja 2018 r. powołany został na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku.

Panu Komendantowi gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej.

KPP Brzesko

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast