Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Podsumowanie policyjnej akcji „Znicz 2018”

Podsumowanie policyjnej akcji „Znicz 2018”

W dniach od 31 października do 4 listopada 2018 r. policjanci prowadzili działania „Znicz 2018” dbając o bezpieczeństwo osób odwiedzających groby bliskich. Funkcjonariusze przede wszystkim zapewniali płynność i bezpieczeństwo ruchu w rejonach cmentarzy, na drogach dojazdowych do nich oraz na głównych ciągach komunikacyjnych naszego powiatu. Szczególna uwaga zwracana była na bezpieczeństwo pieszych, których w tym okresie w rejonach cmentarzy było znacznie więcej niż zwykle.

Policjanci nie odnotowali żadnych incydentów wymierzonych w bezpieczeństwo osób odwiedzających groby. Na brzeskich drogach doszło do jednego wypadku drogowego z udziałem pieszej /1 listopada br. w Brzesku ok. godz. 16.30 kierujący seatem cofając najechał na pieszą powodując u niej obrażenia ciała/ i 12 kolizji drogowych. Ujawniono 5 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę pod wpływem alkoholu.

W ubiegłym roku podczas akcji „Znicz” brzeska Policja nie odnotowała żadnego wypadku drogowego, a policjanci byli wezwani do 12 kolizji drogowych. Ujawniono 9 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę pod wpływem alkoholu. 

KPP Brzesko

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast