Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Podziękowania dla policjantów z Czchowa za szybkie wykrycie sprawcy zniszczenia mienia

Podziękowania dla policjantów z Czchowa za szybkie wykrycie sprawcy zniszczenia mienia

Mieszkaniec gminy Gnojnik skierował do Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku słowa podziękowania i wdzięczności za profesjonalne działania policjantów z Czchowa. Mężczyzna kilka dni temu zgłosił zniszczenie mienia na terenie swojej posesji. Sprawca uszkodził skrzynkę na listy i wybił okno w pomieszczeniu gospodarczym. Policjanci z Komisariatu Policji w Czchowie już na drugi dzień po zdarzeniu ustalili kto stoi za zniszczeniem i rozliczyli wandala za spowodowane szkody.

Starszy mężczyzna zgłosił uszkodzenie mienia na swojej posesji. Sprawca uszkodził skrzynkę pocztową i wybił okno w pomieszczeniu gospodarczym. Straty poszkodowany wycenił na około 200 złotych. Z domu ani też z pozostałych zabudowań nic nie zginęło.

Policjanci z Czchowa, którzy otrzymali zgłoszenie od razu rozpoczęli poszukiwania wandala. Już na drugi dzień mundurowi mieli pewność kto stoi za aktem wandalizmu doprowadzając do zatrzymania 27-letniego mieszkańca gminy Gnojnik. Podczas przesłuchania zatrzymany  przyznał się do winy.  Nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć powodów swojego zachowania. Za swój występek został ukarany karą grzywny,  pokryje też  szkody, które spowodował.

„Serdecznie dziękuję i gratuluję tak sumiennych policjantów. Wielki szacunek dla funkcjonariuszy, którzy szybko i sprawnie zajęli się sprawą.” – to słowa, które mieszkaniec gminy Gnojnik skierował wczoraj (19 września 2018r.) w piśmie do szefa brzeskich policjantów opisując sytuację, która go dotknęła.

KPP Brzesko

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast