Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Policja szuka świadków wypadków

Policja szuka świadków wypadków

Zemanta Related Posts ThumbnailPolicja poszukuje osób, którzy byli świadkami śmiertelnego wypadku w Jadownikach, gdzie kierujący samochodem ciężarowym marki DAF potrącił pieszego uczestnika ruchu. Do zdarzenia doszło 29 sierpnia 2013 r. ok. godz. 10.30 na drodze krajowej nr 4.  Osoby posiadające jakiekolwiek informacje przydatne w prowadzonym postępowaniu prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Brzesku tel. 14 66-26-222 lub tel. alarmowy 997.

***

Do kolejnego potrącenia pieszego doszło 17 września 2013 r. ok. godz. 15.50 w Brzesku, na ulicy Solskiego. W zdarzeniu brał udział kierujący samochodem osobowym marki Citroen AX. W wyniku wypadku pieszy doznał obrażeń ciała. Osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu okoliczności zdarzenia prosimy o kontakt.

***

W dniu 17 września 2013 r. około godz. 21.00 w miejscowości Czchów na drodze nr 75 miał miejsce wypadek drogowy, w którym uczestniczyły trzy pojazdy marki Fiat Cinquecento, Toyota Yaris i samochód ciężarowy.

Z wstępnych ustaleń wynika, że sprawcą wypadku był kierujący samochodem ciężarowym w zabudowie chłodniczej tzw. izoterma koloru białego lub pomarańczowego, który odjechał z miejsca zdarzenia nie zatrzymując się. Policja prosi wszystkie osoby mające informacje dotyczące tego wypadku w tym pozwalające na ustalenie danych pojazdu ciężarowego o kontakt pod nr 14 6626222, 14 6636007 lub z najbliższą jednostką Policji.

Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi Komisariat Policji w Czchowie.

KPP