Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Policjanci i pracownicy uczcili Święto Policji oddając krew

Policjanci i pracownicy uczcili Święto Policji oddając krew

Brzescy krwiodawcy postanowili uczcić Święto Policji dzieląc się z potrzebującymi najcenniejszym darem – krwią. Z tej okazji Zarząd Klubu Honorowych Dawców Krwi działający przy Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku postanowił zorganizować akcję i przekazać innym ten życiodajny płyn. Nierzadko to właśnie krew jest jak lekarstwo i  pomaga uratować drugiego człowieka. 

Wczoraj, 23 lipca br. w budynku strzelnicy brzeskiej jednostki zorganizowano punkt poboru krwi. Chętnych zgłosiło się 20 osób, 14 z nich mogło wziąć udział w zbiórce krwi. Łącznie „upuścili” ponad 6 litrów. Wśród dzielących się życiodajnym darem nie zabrakło policjantów i pracowników brzeskiej jednostki, którzy chętnie i systematycznie oddają krew kierując się sercem i chęcią niesienia pomocy.

„Kropla” bezcennego leku, jaką udało się zgromadzić podczas akcji zostanie przekazana i pomoże w uzupełnieniu braków krwi, która w czasie wakacji jest szczególnie potrzebna.

KPP Brzesko

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast