Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Policjanci pomogli kobiecie, która zasłabła za kierownicą

Policjanci pomogli kobiecie, która zasłabła za kierownicą

policjaPodróżująca samochodem kobieta w trakcie jazdy zasłabła, zdążyła wezwać pomoc, jednak nie sprecyzowała konkretnie, gdzie się znajduje. Policjanci w ciągu kilku minut zlokalizowali samochód i dotarli do kobiety potrzebującej pomocy. Do czasu przyjazdu karetki pogotowia mundurowi udzielili jej pierwszej pomocy.

Przytomną, ale z silnym bólem w klatce piersiowej i dusznościami, kobietę odnaleźli policjanci ze Szczurowej. 56-latka w trakcie jazdy zasłabła, zatrzymała samochód na poboczu i zdążyła zadzwonić na numer alarmowy. W trakcie rozmowy połączenie jednak zostało przerwane. Służby ratunkowe wiedziały, że kobieta znajduje się gdzieś na trasie Szczurowa-Tarnów. Dyżurny natychmiast przekazał informacje patrolowi ze Szczurowej, który pełnił służbę akurat w Borzęcinie. To właśnie tam po kilku minutach policjanci zauważyli samochód na poboczu, a w nim kobietę. O wszystkim poinformowali dyżurnego, aby ten mógł wskazać drogę karetce pogotowia. Do czasu jej przyjazdu mundurowi udzielili kobiecie niezbędnej pomocy.

KPP Brzesko

2 komentarze

  1. A od czego są, jak nie od pomagania??? Co w tym takiego nadzwyczajnego? SŁUŻYĆ STRZEC I POMAGAĆ!!!

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast