Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Policjanci zadbają o bezpieczeństwo podczas świąt

Policjanci zadbają o bezpieczeństwo podczas świąt

Jak każdego roku w okresie przedświątecznym, jak również w okresie świąteczno-noworocznym na terenie naszego miasta i całego powiatu będzie panował wzmożony ruch pieszych i samochodów. Robiąc w pośpiechu zakupy, w miejscach o dużym skupisku ludzi, pamiętajmy o zachowaniu bezpieczeństwa i czujności, aby nie stać się ofiarą kradzieży. Poruszając się w mieście oraz poza nim stosujmy się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego, aby uniknąć przykrych zdarzeń drogowych.

W okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku nad bezpieczeństwem mieszkańców naszego powiatu będą czuwać brzescy policjanci. W tym szczególnym czasie prosimy o rozwagę i rozsądek na drogach, a także zadbanie o bezpieczeństwo osobiste.

Podróżni powinny pamiętać, że policyjne działania nawet najbardziej nasilone nie zastąpią rozsądku i wyobraźni kierujących. Ponadto przypominamy, że we wskazanych dniach obowiązują ograniczenia ruchu na drogach pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton:

25 grudnia – w godz. 8.00 – 22.00;
26 grudnia – w godz. 8.00 – 22.00;
1 stycznia – w godz. 8.00 – 22.00;

Policjanci z myślą o bezpieczeństwie przygotowali porady, z którymi warto  się zapoznać:

– z zakresu ruchu drogowego;

– z zakresu bezpieczeństwa osobistego.

KPP Brzesko / IB

MATERIAŁ SPONSOROWANY

Czeslaw Siekierski – Życzenia Bożonarodzeniowe

Czesław Siekierski – Życzenia Bożonarodzeniowe

Opublikowany przez Informator Brzeski Środa, 19 grudnia 2018