Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Policyjna akcja „Znicz”

Policyjna akcja „Znicz”

zniczOd dziś rusza policyjna akcja „Znicz”. Policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby oraz bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego. Akcja potrwa do 3 listopada.

W związku z dniem Wszystkich Świętych na terenie powiatu brzeskiego nie przewiduje się zmian w organizacji ruchu. Pamiętajmy jednak, że w tym okresie na drogach panuje wzmożony ruch, dlatego uzbrójmy się w cierpliwość, aby każdy z nas szczęśliwie dotarł do celu.

Brzescy policjanci, jak co roku, apelują o ostrożność i rozwagę do osób wsiadających za kierownicę. Policjanci w szczególności kontrolować będą prędkość, poza tym sprawdzą stan trzeźwości, stan techniczny pojazdu i sposób przewożenia dzieci. Jeżeli zdecydujemy się jechać na cmentarz własnym samochodem zaparkujmy go w miejscu do tego przeznaczonym. W przypadku braku takich miejsc pamiętajmy, aby pozostawiając pojazd nie naruszać przepisów prawa o ruchu drogowym.

Na najbardziej zatłoczonych cmentarzach mogą pojawiać się kieszonkowcy. Wybierając się na cmentarz nie zabierajmy ze sobą wartościowych przedmiotów. Jeżeli już posiadamy przy sobie większą ilość gotówki schowajmy ją do wewnętrznych kieszeni i nie afiszujmy się stanem jej posiadania. Najlepiej unikajmy tłoku i nie pozostawiajmy swoich bagaży czy też torebek bez opieki. Złodzieje będą chcieli wykorzystać naszą nieuwagę oraz panujący ruch i tłok, aby nas okraść. Bądźmy wyjątkowo czujni i pilnujmy swoich rzeczy.

KPP Brzesko

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast