Nie przegap
Strona główna » Kultura » „Polowanie na męża”

„Polowanie na męża”

GRUPA 25+ działająca przy parafii Miłosierdzia w Brzesku serdecznie zaprasza na premierę sztuki pt. „Polowanie na męża” zrealizowanej na motywach komedii Michała Bałuckiego o tym samym tytule. Spektakl zostanie wystawiony niedzielę 24 lutego br. o godzinie 17.00 w sali teatralnej – wstęp wolny.

Pomysł utworzenia GRUPY 25+ powstał w czerwcu 2014 roku z inicjatywy rodziców z Przedszkola Parafialnego im. Św. S. Faustyny w Brzesku, po kolejnej realizacji przedstawienia dla dzieci. Ideą GRUPY 25+ jest: „zrobienie czegoś dobrego dla siebie i dzielenie się tym z innymi”.

Jest to miejsce, gdzie każdy może realizować swoje – schowane gdzieś na dnie szuflady – talenty artystyczne; aktorskie, scenograficzne, plastyczne… tu rozwijamy się twórczo i emocjonalnie. W ramach spotkań organizowane są m.in. warsztaty ze specjalistami z zakresu emisji głosu oraz konsultacje z zawodowymi aktorami, a także organizujemy wspólne wyjazdy. Średnia wieku w grupie wynosi 41 lat. GRUPĘ 25+ prowadzi Ewa Toroń. Oprócz rozwijania swoich pasji, uzdolnień aktorskich, wokalno –  muzycznych, plastycznych na cotygodniowych próbach do kolejnych przedsięwzięć artystycznych członkowie grupy wspólnie się modlą oraz biorą udział w wycieczkach, spotkaniach świątecznych, okolicznościowych i integracyjnych np. z okazji rozpoczęcia i zakończenia sezonu teatralnego.

milosierdzie.brzesko.net.pl / IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast