Nie przegap
Strona główna » Kultura » Poplenerowa licytacja obrazów

Poplenerowa licytacja obrazów

obrazyW niedzielę 12 października, podczas tradycyjnych Jesiennych Spotkań przy Herbacie odbywających się w Muzeum w Zamku w Dębnie (początek tegorocznych o godz. 17) odbędzie się aukcja obrazów, powstałych w czasie Integracyjnych Plenerów Malarskich.

Plenery te mają wieloletnią już tradycję. Odbywają się co roku na początku maja – tegoroczny był już siódmy – i cieszą się coraz większą popularnością. W tym roku w plenerze odbywającym się wokół zamku w Dębnie uczestniczyło 78 osób; do grona uczestników dołączyli między innymi członkowie Twórczego Klubu Seniora działającego przy parafii św. Maksymiliana w Tarnowie. Aby móc zorganizować w przyszłym roku kolejny plener niezbędne są środki finansowe. Na ich pozyskanie organizatorzy liczą dzięki hojności tych wszystkich, którzy zdecydują się wziąć udział w niedzielnej aukcji. A o tym, że warto w niej uczestniczyć przekonują  zdjęcia obrazów, które wylicytować będzie można podczas Jesiennych Spotkań przy Herbacie.

Zobacz galerię obrazów

ug

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast