Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Pożegnanie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji z brzeską jednostką

Pożegnanie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji z brzeską jednostką

Uroczysta atmosfera towarzyszyła pożegnaniu I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku mł.insp. Lucjana Pałuckiego z brzeską jednostką. Kadra kierownicza na czele z szefem brzeskich policjantów insp. Mirosławem Morylem podziękowała odchodzącemu Komendantowi za lata wspólnej służby, życząc pomyślności w realizacji zadań na nowym stanowisku służbowym. Od przyszłego tygodnia mł.insp. Lucjan Pałucki będzie pełnił obowiązki na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej.

Mł.insp. Lucjan Pałucki od początku był związany z brzeską jednostką, przez ostatnie 7 lat nadzorował pracę pionu kryminalnego pełniąc funkcję Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku. Dzisiaj (12.01) o godz. 10.00 podczas uroczystego apelu kadry kierowniczej mł.insp. Lucjan Pałucki podziękował za współpracę wszystkim policjantom, z którymi przez lata dbał o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu brzeskiego.

– Gratulacje i wyrazy uznania za dotychczasowe osiągnięcia złożyli mł.insp. Lucjanowi Pałuckiemu także policjanci, życząc pomyślności w realizacji przedsięwzięć i zamierzeń na nowym stanowisku służbowym. Jestem przekonany, że lata spędzone w brzeskiej jednostce są cennym doświadczeniem i na zawsze pozostawią miłe wspomnienia – powiedział szef brzeskich policjantów dziękując swojemu zastępcy.

Pożegnanie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji z brzeską jednostką – galeria zdjęć <==

KPP Brzesko

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast