Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » „Prawnik za darmo” – podsumowanie

„Prawnik za darmo” – podsumowanie

Ponad 100 osób skorzystało z kolejnej edycji akcji „Prawnik za darmo”. Z inicjatywy Roberta Wardzały w kancelarii prawnej przy ul. Placu Sobieskiego 2 od godziny 9 do 16 czterech prawników udzielało darmowych porad.

– Tym razem tym sposobem chciałem także podziękować za poparcie udzielone w wyborach do Sejmu RP – tłumaczy Robert Wardzała, który z listy PO uzyskał mandat poselski.

Była to już piąta tego typu akcja. Poprzednio z oferty darmowych porad prawnych korzystali mieszkańcy Tuchowa, Dąbrowy Tarnowskiej i Brzeska, a wcześniej także Tarnowa. Duże zainteresowanie pierwszą akcją spowodowało, że Robert Wardzała zorganizował kolejne jej edycje. Za każdym razem z oferty korzystało około 100-200 osób, a dyżurujący prawnicy pracowali non stop.
Tym razem było podobnie. Kolejka oczekujących ustawiła się już przed godziną  9 rano. Potem prawnicy dzielili się swoją wiedzą aż do godziny 16.  Osoby, które w tym czasie nie zdołały uzyskać porady, zostały zapisane na późniejsze, ustalone wspólnie terminy, w których również za darmo skorzystają z prawniczej wiedzy.

rw

Podobne artykuły
„%RELATEDPOSTS%”