Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Premier Mateusz Morawiecki z wizytą w Brzesku

Premier Mateusz Morawiecki z wizytą w Brzesku

W niedzielne popołudnie 14 października 2018 r. premier Mateusz Morawiecki spotkał się na płycie brzeskiego rynku z mieszkańcami Brzeska. Jak szacuje Policja w spotkani wzięło udział około 1000 osób.

W spotkaniu uczestniczyli kandydaci do samorządu szczebla gminnego, powiatowego i wojewódzkiego. Wśród nich obecni byli m.in. Sławomir Pater – kandydat na Burmistrza Brzeska, Józef Gawron – kandydat do Sejmiku Województwa Małopolskiego, kandydaci na radnych do Rady Powiatu Brzeskiego – m.in. Stanisław Pacura oraz Justyna Wójtowicz-Woda oraz licznie przybyli kandydaci do Rady Miejskiej w Brzesku.

Podczas blisko 30 minutowego Premier Mateusz Morawiecki oficjalnie poparł Sławomira Patera na burmistrze Brzeska i zachęcał do głosowania na niego.

Na początku swojego wystąpienia premier Morawiecki powiedział o planach Sławomira Patera – kandydata Prawa i Sprawiedliwości na Burmistrza Brzeska. – Hasło naszego kandydata: „Inwestycje, Rozwój, Praca” jest bardzo dobre, ma u mnie plus! Teraz, tylko musi od was dostać plusa na karcie do głosowania 21 października i będziemy mogli tchnąć nowy rozwój, nowego ducha rozwojowego do Brzeska. I na pewno to się uda ze Sławomirem Paterem – mocno podkreślił premier.

W wystąpieniu premier wspomniał o programach wsparcia dla samorządów,jakie opracowała partia rządząca.
Kandydat PiS na burmistrza Brzeska Sławomir Pater zadeklarował, że jeżeli zostanie wybrany na to stanowisko, to „na pewno zgłosi się po te wszystkie chodniki, sale gimnastyczne, kanalizacje, bo to jest tutaj niezbędne”.

– Najbardziej czego brakuje to nowych inwestycji, nowych miejsc pracy tutaj w Brzesku, tu się też będziemy bardzo mocno uśmiechać, żeby ewentualnie podesłać tych, którzy by chcieli zakładać nowe firmy w Małopolsce – dodał również Pater.

Atmosfera spotkania była bardzo ciepła – uczestnicy dopingowali zarówno premiera jak i kandydata na Burmistrza Brzeska – Sławomira Patera. Całość przebiegła praktycznie bez zakłóceń pomijając drobną i szybką interwencję pod koniec spotkania przeprowadzoną przez Służbę Ochrony Rządu wobec 2 nietrzeźwych mężczyzn.

Premier Mateusz Morawiecki z wizytą w Brzesku.

Opublikowany przez Informator Brzeski Niedziela, 14 października 2018

Fot. Maciej Mazur

Opublikowany przez Informator Brzeski Niedziela, 14 października 2018


IB

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

 

 

 

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast