Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Prezes Okocimskiego nominowany

Prezes Okocimskiego nominowany

2012-07-20_Brzesko_0143Prezes Okocimskiego KS Brzesko Czesław Kwaśniak znalazł się w szerokim gronie kandydatów w plebiscycie Gazety Krakowskiej do tytułu „Człowiek Roku 2012″. W uzasadnieniu nominacji prezesa Kwaśniaka czytamy, że jest społecznikiem śmiało i odważnie realizującym swoje pomysły.

Został nominowany między innymi za spełnienie marzeń brzeskich kibiców o piłkarskiej I lidze. Działalność Czesława Kwaśniaka została także doceniona przez Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej  i Piłkarskiej Ligi Polskiej. W piśmie rekomendacyjnym PZPN podpisanym przez wiceprezesów Koseckiego i Koźmińskiego piszą oni o prezesie Kwaśniaku, że jest człowiekiem posiadającym niezwykłe predyspozycje do zarządzania podmiotem sportowym jakim jest klub piłkarski, a jego działanie cechuje nowoczesne podejście do organizacji działalności klubu pod względem sportowym i marketingowym. W podobnym tonie w piśmie rekomendacyjnym Piłkarskiej Ligi Polskiej o prezesie Kwaśniaku wypowiada się Prezes PLP Michał Listkiewicz. Zaznacza także, że PLP wysoko ceni aktywność prezesa Kwaśniaka podczas spotkań prezesów klubów I ligi. Stawiane przez niego problemy związane z funkcjonowaniem I Ligi, często znajdują realne rozwiązania w działalności PLP.

Nominacja była wielkim zaskoczeniem dla prezesa Kwaśniaka, który mówi o tym, że nie spodziewał się takiego wyróżnienia. – Nie spodziewałem się takiego wyróżnienia, jakim niewątpliwie jest znalezienie się w gronie tak znanych osobistości. Dziękuję bardzo za tę nominację. Mobilizuje mnie ona do jeszcze cięższej pracy i zrealizowania celu, jaki sobie postawiliśmy, czyli utrzymania się w I lidze. Głosować na kandydaturę prezesz Okocimskiego można na kuponach drukowanych w Gazecie Krakowskiej do 8 lutego, a także poprzez wysłanie SMS-a pod numer 72355 (koszt 2,46 z VAT) wpisując w treści hasło LUDZIE.29.

IB