Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Prymusi ze stypendiami

Prymusi ze stypendiami

Podczas uroczystej sesji Rady Gminy Dębno w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi wręczone zostały stypendia Wójta Gminy Dębno dla najzdolniejszych uczniów. 

W tym roku wyróżnionych zostało 29 młodych mieszkańców gminy Dębno. Stypendia przyznano w czterech kategoriach: za wysokie wyniki w nauce, a także za szczególne osiągnięcia naukowe, sportowe lub artystyczne.

Serdecznie gratuluję Wam osiągnięć. W Was jest przyszłość naszej gminy i jestem niezmiernie dumny, że tak mocno angażujecie się w naukę, sport oraz sztukę. Jeszcze raz gratuluję i dziękuję Wam, ponieważ jesteście wizytówką naszej gminy – mówił wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski. 

Oprócz stypendiów, wójt gminy Dębno wręczył również akty nadania stopnia awansu nauczyciela mianowanego.

W dalszej części sesji radni gminy Dębno podjęli uchwały między innymi o wyrażeniu zgody Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Maszkienicach na przystąpienie i realizację projektów w ramach Programu Erasmus, o ustalenie na terenie Gminy Dębno maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, jak i w miejscu sprzedaży, o wyrażenie zgody na zawarcie przez Gminę Dębno i Powiat Brzeski porozumienia o udzielenie Powiatowi Brzeskiemu pomocy rzeczowej oraz przyjęcia przez Gminę Dębno realizacji zadania: Utwardzenie odcinka ścieżki od skrzyżowania tzw. „Rondo” do placu PKP w miejscowości Biadoliny Szlacheckie przy drodze powiatowej Biadoliny Szlacheckie-Łopoń na terenie Gminy Dębno.

ug

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

Fot. Maciej Mazur

1. Wręczenie stypendiów Wójta Gminy Dębno.2. Wręczenie aktu nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela na stopień nauczyciele mianowanego.Fot. Maciej MazurGmina Dębno

Opublikowany przez Informator Brzeski Wtorek, 21 sierpnia 2018

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast