Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Przedświąteczne spotkanie w Publicznym Przedszkolu nr. 3

Przedświąteczne spotkanie w Publicznym Przedszkolu nr. 3

We wtorkowe południe w Przedszkolu nr. 3 przy ulicy Mickiewicza w Brzesku odbyła się Uroczystość Wigilijna, podczas której spotkali się rodzice, dzieci, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Wszystkich zgromadzonych serdecznie powitała dyrektor przedszkola Jadwiga Fior. Po krótkim przemówieniu swoje zdolności aktorskie w przedstawieniu opowiadającym o narodzinach Jezusa Chrystusa zaprezentowały dzieci. Po przedstawieniu w imieniu Burmistrza za pięknie przygotowany występ podziękował jego
zastępca Jerzy Tyrkiel, który także złożył wszystkim świąteczne i noworoczne życzenia. Życzenia złożył także przewodniczący rady osiedla Stare Miasto Adam Kwaśniak. Następnie wszyscy częstowali się pysznymi pierniczkami przygotowanymi przez dzieci i upieczonymi przez panie kucharki.
Przedszkole Publiczne nr. 3, to najmniejsza tego typu placówka w mieście. Uczęszcza do niego 48 dzieci podzielonych na dwie grupy trzy i czterolatków oraz pięcio i sześciolatków. Przedszkole zajmuje niewiele pomieszczeń, ale jest szansa, że w przyszłości uzyska ich więcej po planowanym przeniesieniu brzeskiego MOPS do innego lokalu. Dzięki dobrej współpracy z radą osiedla Stare Miasto i Urzędem Miejskim udało się stworzyć dobrze wyposażony w urządzenia do zabaw, przestronny ogródek.

IB

Podobne artykuły
„%RELATEDPOSTS%”