Nie przegap
Strona główna » Region » Przekazano działkę pod budowę ZOLu

Przekazano działkę pod budowę ZOLu

Starosta bocheński Ludwik Węgrzyn i wicestarosta Józef Mroczek w imieniu Zarządu Powiatu podpisali akt notarialny ustanawiając tym samym na rzecz bocheńskiego Szpitala prawo nieodpłatnego użytkowania nieruchomościami gruntowymi położonymi w Bochni przy ul. Karolina. Działki o powierzchni 0,6238 ha zostały przekazane na czas nieokreślony z przeznaczeniem do realizacji zadań związanych z wykonywaniem świadczeń zdrowotnych i promocji zdrowia.

Powiat Bocheński jako właściciel nieruchomości zaplanował na tych niezabudowanych terenach przy ul. Karolina, położonych w bezpośrednim sąsiedztwie m.in. Domu Pomocy Społecznej w Bochni, inwestycję pn.  „Budowa Zakładu Opieki – Leczniczej w Bochni” jako zadanie publiczne w zakresie promocji i ochrony zdrowia.

W tym celu Rada Powiatu w Bochni podczas wrześniowej sesji wyraziła zgodę na przekazanie niezabudowanych gruntów w bezpłatne użytkowanie podmiotowi leczniczemu tj. Samodzielnemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej w Bochni „Szpital Powiatowy” im. bł. Marty Wieckiej.

Zgodnie z zatwierdzoną decyzją działki będą stanowić integralną całość funkcjonalnie związaną, na których powstanie Zakład, drogi, chodniki i miejsca postojowe.

sp

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast