Nie przegap
Strona główna » Kultura » „Przemienione serce” – jasełka dzieci niepełnosprawnych / 19 stycznia 2019

„Przemienione serce” – jasełka dzieci niepełnosprawnych / 19 stycznia 2019

W sobotę 19 stycznia 2019 r. o godzinie 17.00 w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku dzieci niepełnosprawne z Domu Pomocy Społecznej w Brzesku zaprezentują jasełka pt. „Przemienione serce”.

Na scenie wystąpią dzieci niepełnosprawne z Dom Pomocy Społecznej w Brzesku prowadzonego przez Siostry Służebniczki  oraz wolontariusze.

Dom Pomocy Społecznej w Brzesku, powszechnie znany jako Ochronka, prowadzony jest przez Siostry Służebniczki Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej już prawie od stu lat. Na stałe wpisał się w krajobraz naszego miasta. Od lat 50-tych XX wieku placówka obejmuje swoją opieką dzieci i młodzież niepełnosprawną intelektualnie. Przez cały czas swoją posługę w brzeskiej Ochronce sprawują Siostry Służebniczki. W Ochronce znajduje swój dom około 50 podopiecznych. 

Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli. Bilety na spektakl w postaci wolnych datków można składać do puszek przed spektaklem. Środki zostaną przeznaczone na potrzeby podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Brzesku. 

IB

Plakat