Nie przegap
Strona główna » Kultura » Przyjedź na II Małopolski Festiwal Muzyki Rozrywkowej / 14-15 lipca 2018 r.

Przyjedź na II Małopolski Festiwal Muzyki Rozrywkowej / 14-15 lipca 2018 r.

W dniach 14-15 lipca 2018 r. w Borzęcinie zorganizowany zostanie II Małopolski Festiwal Muzyki Rozrywkowej – impreza, której pierwszą edycję w zeszłym roku odwiedziły tysiące mieszkańców Małopolski.

Do Borzęcina po raz kolejny zawitają gwiazdy muzyki tanecznej i disco polo. W ciągu dwóch dni zaprezentuje się aż 10 zespołów: Suski, SzuGirls, Playboys, Masters, Letni Chamski Podryw, Bobi, Łobuzy, Markus P., CamaSutra oraz Long&Junior. Przed nimi wystąpią zespoły weselne oraz znakomite orkiestry dęte z Małopolski.

Już dzisiaj zarezerwuj termin na największą imprezę lata w regionie! Koncertowy Borzęcin zaprasza.

Organizatorzy: Wójt Gminy Borzęcin, Rada Gminy Borzęcin, Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie, Zarząd Gminny ZOSP RP w Borzęcinie. Projekt współfinansowany z budżetu Województwa Małopolskiego.

Program Festiwalu:

14 lipca (sobota)
16:00 – Przegląd zespołów weselnych z Małopolski Wschodniej
18:30 – Koncert: Suski
19:00 – Koncert: SzuGirls
19:30 – Koncert: Playboys
20:30 – Powitanie uczestników, konkursy
21:00 – Koncert: Masters
22:00 – Koncert: Letni Chamski Podryw
23:00 – Dyskoteka z DJ Rafmix

15 lipca (niedziela)
15:00 – Koncerty orkiestr dętych z Małopolski Wschodniej
18:00 – Koncert: Bobi
19:00 – Koncert: Łobuzy
20:00 – Koncert: Markus P.
21:00 – Koncert: Camasutra
22:00 – Koncert: Long&Junior
23:00 – Pokaz sztucznych ogni

Dodatkowo: bogato wyposażone stoiska handlowe i gastronomiczne. Dla szukających zabawy i mocnych wrażeń – wesołe miasteczko.
Bilety wstępu: normalny 5 zł, szkolny – 2 zł (tylko z ważną legitymacją), dzieci do lat 6 wstęp wolny.
Z A P R A S Z A M Y !!!

II MAŁOPOLSKI FESTIWAL MUZYKI ROZRYWKOWEJ
Borzęcin 2018 – Stadion sportowy w Borzęcinie

Sobota, 14 lipca 2018r.

KONCERT: SZUGIRLS
Zespół SzuGirls tworzą dwie młode, bardzo sympatyczne dziewczyny, które pochodzą z Tarnowa. Konkretnie zakręcone na punkcie muzyki disco polo, postanowiły spróbować swoich sił w branży. W lutym 2017 roku wydały swój debiutancki singiel „Mała Czarna”, a teraz przyszedł czas na kolejny klip pt: „Bryka”.

 

KONCERT: PLAYBOYS
Playboys to jeden z najmłodszych zespołów disco-polo w Polsce! Choć istnieją od 2013r mogą pochwalić się wieloma nagrodami, a także niezliczoną ilością koncertów w Polsce i Zagranicą. Skąd nazwa? Odpowiedź jest bardzo prosta Playboys „Play-boys”- w przetłumaczeniu na język Polski – Grający Faceci. Najbardziej znane utwory Playboys: – Lejde ponad 37 mln odtworzeń w Youtube – Wyśmienicie ponad 25 mln, – Zwariowałem 17mln, – Fajna jest ta dziewczyna 17mln, – Tylko Ty 15 mln, – Jak to się stało ponad 11 mln wyświetleń. Debiutancki utwór „Nasza Noc” z roku 2013 ponad 7mln wyświetleń UWAGA – (dane z Października 2017r).

 

KONCERT: MASTERS
Zespół Masters powstał w 2008 roku w Zambrowie – tak, tak na scenie polskiej muzyki disco obecny jest już blisko 8 lat! W tym czasie Paweł Jasionowski, lider oraz wokalista grupy, wypracował własny i rozpoznawalny styl. Piosenki „Żono Moja”, „Bella”, „Serce do koperty”, „Schody do nieba”, „Szukam dziewczyny”, „Kiedy gwiazdy gasną”, „Jeden uśmiech jej” oraz „Mazureczka”, podbijają serca słuchaczy i grane są na każdym koncercie zespołu. Pierwszym wielkim hitem zespołu okazał się utwór „Żono moja”, którego liczba wyświetleń na YouTubie sięga 63 milionów! Przebój ten zajął III miejsce w konkursie Hit Wszech Czasów na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie!

 

KONCERT: LETNI CHAMSKI PODRYW
To muzyczno- humorystyczna grupa z gatunku pop- hip-hop. Powstała w 2009r. w Kielcach, a skład tworzą Maciej „Canton” Piotrowski i Dawid „Anton” Antonkiewicz. „LCHP” zasłynął dzięki niezliczonej ilości hitów internetu, które na „youtube.com” obejrzano już przeszło 300 milionów razy. Najsłynniejsze z nich to: „Czinkłaczento”, „Honda szybsza niż wygląda” i liczne parodie takie jak „Wiggry”, „Radio” czy rekordowa „Pomidorowa” (50 milionów wyświetleń na YT). Ponadto zespół wydał 2 długogrające płyty, pojawił się w wielu programach telewizyjnych i zagrał ponad 600 koncertów w całej Polsce. Canton i Anton zajmują się muzyką od odpowiednio: 2002 i 1999 roku. Pierwsze utwory na premierowy materiał zespołu- EP „Letni, Chamski Podryw” zostały nagrane jeszcze w roku 2007, a członkowie grupy współpracowali już dużo wcześniej. Cały projekt jak i nazwa powstały bardzo spontanicznie i ujrzały światło dzienne w wakacje 2009r.

DJ Rafmix

Mistrz Polski DJ’ów 2013 (Polska).

Niedziela, 15 lipca 2018r.

KONCERT: BOBI
Zespół „Bobi” powstał w roku 1997. Liderem zespołu jest Darek Mata – Bobi i nazwa ta jest również jego pseudonimem artystycznym. Zadebiutował w roku 1998 na festiwalu muzyki tanecznej w Katowickim Spodku takimi piosenkami jak: „Chłopak na niepogodę” czy „Tyle Słońca”, które emitowane były w telewizji Polsat w programie „Disco Relax”. Koncerty zespołu mają charakter wokalno-taneczny i oprawione są świetną choreografią w postaci pięknych tancerek, a sam wokalista Darek Mata swoją wrodzoną charyzmą i doskonałym kontaktem z publicznością potrafi „rozkręcić” każdą imprezę.

 

KONCERT: ŁOBUZY
Formacja zadebiutowała singlem pt. „Ona czuje we mnie piniądz”, który ukazał się 2 lipca 2015 roku nakładem wytwórni muzycznej My Music. Utwór spotkał się z natychmiastowym zainteresowaniem publiczności zyskując miano przeboju. W 2015 roku singel uzyskał w Polsce status złotej płyty sprzedając się w nakładzie 10 tys. kopii. 2 marca 2016 roku singel został wyróżniony diamentową płytą znalazłszy 100 tys. nabywców w Polsce.

 

KONCERT: MARKUS P.
Markus P pochodzi ze Szczecina, na stałe mieszka w Chicago. Uważany jest za znakomitego i entuzjastycznego, bardzo szybko rozwijającego się pianistę/wokalistę. Gra i śpiewa w amerykańskich piano bars, często występuje jako muzyk sesyjny z artystami przyjezdnymi z Europy, intensywnie zajęty weekendowo na polskich koncertach, eventach, pokazach mody. Prowadzi szereg prestiżowych imprez z muzykami takimi jak np. Stachursky, Feel, Weekend, Boys, Classic, Lady Pank, Danzel itp. Jest kompozytorem wielu piosenek, m.in „Tu jest” Boys, „Pozwól pokochać”, „Jesteś blisko”. Muzyka jest jego pasją, której oddał całe swoje serce.

 

KONCERT: CAMASUTRA
CamaSutra to nowy projekt muzyczny na polskiej scenie. Tworzą go trzy piękne dziewczyny oraz ich Dj. Liderką formacji jest Małgorzata Główka, która swoją przygodę ze śpiewem zaczęła jeszcze w dzieciństwie. Występowała też w kilku znaczących muzycznych programach telewizyjnych – „Śpiewaj i walcz”, „Jaka to melodia”, „The Voice of Poland” czy w „Szansa na sukces”. Obok liderki Gosi występują tancerki. Zespół tworzy energetyczne, melodyjne utwory, które z łatwością wpadają w ucho i na długo pozostają w pamięci. Lekkie brzmienia i ciekawe teksty sprawiły, że ich piosenki „Jesteś Ideałem”, „Do Nieba Bram”, czy „Chce Cię mieć na chwilę” odniosły ogromny sukces.

 

KONCERT: LONG&JUNIOR
Grupa zadebiutowała w 2000 roku, singlem „J.A.Z.D.A.”. Najbardziej znane utwory zespołu to: „Helenka”, „Tańczyć chcę”, „Śpiewać uczę się” oraz notowane: „Tańcz, tańcz, tańcz”, „Kolorowa sukienka” oraz „Bądź moją królową”. Teledyski do utworów „Tańcz tańcz tańcz” oraz „Kolorowa sukienka” zostały odtworzone na oficjalnym profilu Long and Junior na portalu YouTube w sumie ponad sześćdziesiąt siedem milionów razy.

Oprócz Zespołów disco-polo i dance podobnie jak w roku ubiegłym w ramach Małopolskiego Festiwalu Muzyki Rozrywkowej odbędzie się Kapel Weselnych z terenu Małopolski.

Jak widać gwiazd w tym dniu nie zabraknie!

borzecin.pl / IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast