Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Publiczna Szkoła Podstawowa w Złotej realizuje zadania „Odblaskowej Szkoły”

Publiczna Szkoła Podstawowa w Złotej realizuje zadania „Odblaskowej Szkoły”

Już po raz kolejny Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Złotej bierze udział w konkursie „Odblaskowa Szkoła”, którego celem jest zwiększenie aktywności dyrektorów szkół podstawowych, lokalnych władz samorządowych i rodziców w zakresie wyposażenia uczniów w elementy odblaskowe.

W kolejnej edycji konkursu  nasza szkoła realizuje wiele działań mających na celu zaktywizowanie całej naszej społeczności do noszenia odblasków i zachowania bezpieczeństwa na drodze.  Przeprowadzono kilka konkursów m.in. plastyczny, wiedzy o ruchu drogowym, recytatorski. Odbyło się także spotkanie z policjantem, ratownikiem medycznym. Uczniowie klas I – III wraz z wychowawcami przygotowali gazetki klasowe promujące bezpieczeństwo w ruchu drogowym, starsze klasy przygotowały prezentację multimedialna na temat „ Bezpieczna droga do szkoły”. Konkurs trwa do końca października więc przed nami jeszcze wiele innych działań mających na celu zwiększenie wiedzy na temat bezpieczeństwa na drodze.

AP-O

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

 

 

 

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast