Nie przegap
Strona główna » Sport » Puchar Europy w karate dla Bogdana Gierka

Puchar Europy w karate dla Bogdana Gierka

Senpai Bogdan Gierek, dwukrotny Mistrz Polski, zawodnik Bocheńskiego Klubu Oyama Karate, podczas zawodów Pucharu Europy OYAMA IKF w Radomiu (24 listopada 2018 r.) zdobył I miejsce w konkurencji KNOCKDOWN w kategorii powyżej 90 kg.

Bogdan Gierek w walce finałowej w 1 sekundzie walki zwyciężył z zawodnikiem z Rosji pokonując go poprzez nokautujące kopnięcie hiza tobi geri (kopnięcie kolanem z wyskoku). Mistrzowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W Pucharze Europy wzięli udział zawodnicy z 13 krajów w tym z: Kanady, USA, Ukrainy, Rosji, Białorusi, Niemiec, Estonii, Łotwy, Bułgarii, Węgier, Norwegii, Wielkiej Brytanii i Polski, reprezentujący style karate: Oyama, Kanreikai oraz Kyokushin z 7 różnych organizacji (w tym m.in.: Kyokushin-Tezuka Group, Kyokushin Matsushima i Shinkyokushin).

Bogdan Gierek mieszka w powiecie brzeskim (Złota, Gmina Czchów), jednak aby osiągnąć tak wysoki poziom ćwiczy na co dzień zarówno w Brzesku jak i w Bochni.

Walka finałowa

G

 

Galeria zdjęć

foto – z profilu fb:Piotr Bajda

Bocheński Klub Oyama Karate

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast