Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Remiza OSP w Zaborowie – już wyremontowana

Remiza OSP w Zaborowie – już wyremontowana

Odbiorem końcowym zostały zakończone prace modernizacyjne i remontowe budynku Remizy OSP w Zaborowie. Remont ten był możliwy dzięki środkom finansowym które udało się pozyskać Gminie Szczurowa z programu „Małopolskie Remizy”. Jest to już 6 remiza która została wyremontowana na terenie gminy Szczurowa, w ramach programu „Małopolskie Remizy”. Wcześniej inwestycje zostały wykonane w Górce, Pojawiu, Rajsku, Strzelcach Wielkich i Wrzępii.
Wykonany remont i zwiększenie standardu remizy pozwoli na wykonywanie zadań statutowych OSP w szerszym zakresie i na wyższym poziomie. 
W ramach przedmiotowej inwestycji wykonano m.in.: skucie i uzupełnienie tynków, malowanie ścian i sufitów, położenie nowych wylewek i posadzek, docieplenie stropu oraz wymieniono stolarkę wewnątrz budynku remizy.
Kolejnymi przygotowanymi dużymi inwestycjami w obiekty remiz strażackich, na które Wójt i Skarbnik Gminy podpisali umowy 28.05.2018 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie ze środków RPO na lata 2014-2020, są budynki w Kwikowie i Uściu Solnym. Inwestycje w tych budynkach będą na kwotę ponad 1,5 mln zł.
Inwestycje te realizowane będą w ramach programu rewitalizacji. 
ug

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

 

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast