Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Restauracja Pałacu Goetzów otwarta dla klientów

Restauracja Pałacu Goetzów otwarta dla klientów

W piątek 10 maja 2019 r. Pałac Goetzów otworzył swoje podwoje dla indywidualnych klientów. Do tej pory Pałac był dostępny raczej tylko dla klientów podczas zamkniętych imprez rodzinnych i firmowych. W pałacowych przestrzeniach kręcono również szereg produkcji filmowych (krajowych, jak i „bolywoodzkich” ), telewizyjnych oraz odbywały się w nim okazjonalnie koncerty.

– Miło nam poinformować Państwa, że otworzyliśmy Restaurację Pałac Goetz w Brzesku, do której serdecznie zapraszamy. Restauracja mieści się w jednej z najwspanialszych rezydencji fabrykanckich końca XIX wieku.

Nasze wiosenne menu to tradycyjne polskie smaki w subtelnej i nowatorskiej odsłonie. O jego oryginalności decydują starannie dobrane produkty najwyższej jakości, innowacyjność w tworzeniu potraw oraz kreatywność, pasja i zaangażowanie naszego zespołu. Mamy nadzieję, że pobyt w naszej restauracji dostarczy Państwu miłych wrażeń – informują na swojej stronie właściciele dawnej posiadłości Goetzów Okocimskich.

Restauracja Pałac Goetz w Brzesku jest czynna od niedzieli do piątku, w soboty jest zamknięta. Ze względu na dużą ilość rezerwacji obiektu, warto wcześniej upewnić się, czy w dniu, w którym wybieramy się do Restauracji będzie czynna. Taką informację można uzyskać na na stronie www.palacgoetz.pl.

Mieszkańcy Brzeska i okolicznych miejscowości z dużym sentymentem podchodzą do Pałacu Goetzów, rodowej siedziby właścicieli i twórców Browaru Okocim. Wiele osób uczyło się w mieszczącym w tym miejscu Liceum Ogólnokształcącym oraz Liceum Ekonomicznym. Wg informacji zamieszczonych  na facebooku zwiedzanie Pałacu jest możliwe wyłącznie w grupach min. 20 osób, po wcześniejszej rezerwacji. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie https://www.palacgoetz.pl/

 

foto – fb: Pałac Goetz

IB / fb: Pałac Goetz