Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Rozlicz się przez Internet

Rozlicz się przez Internet

Trwa akcja rozliczania podatku z Urzędem Skarbowym. Od kilku lat mamy możliwość podzielenia się podatkiem z organizacjami, które posiadają status organizacji pożytku publicznego, przekazując na ich działalność 1 % swojego podatku.

Do takich organizacji należy m.in. Stowarzyszenie Krzewienia Kultu Świętego Stanisława BM i Ochrony Dziedzictwa Kulturowego Ziemi Szczepanowskiej.

W bieżącym roku Ministerstwo Finansów oraz Urzędy Skarbowe szczególnie zachęcają do rozliczenia podatku przez internet. Za sprawą uproszczonej procedury jest to naprawdę proste, a co najważniejsze można oszczędzić kilkadziesiąt złotych rozliczając swojego PiTa samodzielnie! Co ciekawe aby wysłać rozliczenie przez Internet do systemu e-deklaracje, nie trzeba posiadać drogiego podpisu elektronicznego.

Program e-pity jest prostą i przyjazną aplikacją, której podstawową zaletą jest intuicyjny charakter. Nie tylko sprawnie prowadzi podatnika przez skomplikowane formuły prawno-podatkowe, ale także sugeruje i podpowiada konkretne rozwiązania. Wypełnienie PITa trwa kilka minut. Program „e-pity 2010” krok po kroku podpowiada co zrobić i na bieżąco wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Gotowy formularz PIT możesz wysłać drogą elektroniczną lub zanieść go osobiście do swojego urzędu skarbowego. Złożenie PITa to obowiązek każdego z nas, jednak możesz wybrać sposób, w jaki go dostarczysz. Jeśli wyślesz go przez Internet – oszczędzisz papier, drzewo i swój czas.

Dlaczego warto skorzystać z programu e-pity 2010? <— kluczowe korzyści

Stowarzyszenie ze Szczepanowa zaprasza do skorzystania z poniższego programu, który zawiera dane umożliwiające przekazanie 1% podatku dla tego Stowarzyszenia.