Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Ryszard Ciaciek – podziękowania

Ryszard Ciaciek – podziękowania

r-ciaciekSzanowni Państwo, pragnę kolejny raz wyrazić swoje podziękowanie za udział w wyborach i oddane głosy na moją osobę. Okazało się, że ludzi którzy pragną zmian w Brzesku jest bardzo dużo. Jak pokazują wyniki państwa głosy nie zostały zmarnowane. Doprowadziliśmy do sytuacji, iż mamy drugą turę głosowania na burmistrza miasta Brzeska i to jest niewątpliwe nasze wspólne duże osiągnięcie.

Jeśli razem podejmiemy wysiłek, aby kontynuować rozpoczętą aktywność i zagłosujemy 30 listopada na dokonanie zmian w Brzesku, to wówczas osiągniemy sukces. Okazuje się, że jest to bardzo możliwe, przekonaliśmy się już o tym 16 listopada. Nasze głosy w połączeniu z głosami wyborców popierających pana Stanisława Pacurę nieuchronnie doprowadzą do zmiany stylu zarządzania gminą.

Ośmielam, się również zwrócić do tych spośród Państwa, którzy nie uczestniczyli w pierwszej turze wyborów o udział właśnie teraz w turze drugiej. To od nas wszystkich zależy rozwój naszej gminy, nie możemy popadać w apatię i twierdzić , iż to i tak nic nie da. Drodzy Państwo, nieobecni nigdy nie są w stanie udowodnić, że mają rację, bo przecież ich głosu nikt nie usłyszy.

Z wyrazami szacunku
Ryszard Ciaciek

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast